Project Description

Стріп-денс з пілоном – це одна з тенденцій сучасного танцю. В Україні ця тенденція з’явилася порівняно недавно, але вже набула характеру епідемії. Проте, якісний Танець доступний тільки в професійному танцювальному центрі, і це не дивно. А ще це страшенно цікаво, він розвиває пластичність, покращує міцність на розрив, координацію і дає величезне навантаження на м’язи, неймовірно покращує самооцінку. Займаючись пілоном, вам навіть не слід ходити в тренажерний зал. Замість того, із задоволенням, з музикою, перевірте, на що здатне ваше тіло.

Стриптиз, у свою чергу, відомий танець, що складається з еротичних рухів стегон, ударів, розпущеного волосся і т. д. Поєднання стриптизу і фітнесу стало відоме як стрип-пластика, а елементи, які повинні бути виконані на пілоні, мають власну розробку і нову тенденцію в фітнес-танцях. Тому не слід плутати стріп-денс з пілоном із звичайним танцювальним стриптизом або стрип-пластикою. Бо це вимагає значного фізичного навантаження на зразок спорту. Ви можете уявити собі гімнаста на балці? Ось такий же і пілон, тільки в вертикальному положенні.

Звичайно, існують різні рівні професіоналізму “танцюристів”. Якщо немає бажання досягти деяких серйозних результатів, цілком можна осягнути стрип-пластику з простими елементами шеста. Прості елементи – це найпростіший елементарний твіст (twist називається виконуваним елементом пілону).