Project Description

Проведіть ефективний час на маті в одному з наших уроків Pilates. Ця високо цінована форма вправ допоможе вам покращити вашу гнучкість, сили, рівновагу, м’язовий тонус та загальний рівень фітнесу. Наші сертифіковані інструктори будуть розробляти класи для задоволення ваших конкретних потреб, незалежно від того, чи відновлюєтеся ви у результаті травми, працюєте над тим, щоб запобігти цьому, намагаєтесь покращити свій рівень та позу, або зацікавлені у поліпшенні вашого здоров’я.

Ми пропонуємо групові заняття, заняття Пілатес Апарат, а також приватну та напів приватну інструкцію. Пілатес – відмінний розум і тренування тіла, що допомагає побачити результати!

Приватні та напівприватні пілатес

Шукаєте спеціалізований пілатес досвід? Наші приватні уроки пілатесу – це чудова можливість тренування рівня фізичної підготовки та досягнення особистих цілей. Сертифікований інструктор підготує план, який відповідатиме вашим потребам. Вони можуть вирішувати проблеми вирівнювання, запобігання травматизму, реабілітації та оздоровчі цілі. Доступні окремі сеанси або пакети.