Project Description

Всі латиноамериканські танці мають сильне відчуття ритму, який обожнюють і глядачі, і танцюристи. Якщо ви новачок у латинському танці, тепер це чудовий час для початку! Якщо у вас вже є певний досвід, приєднайтеся до нас у будь-який момент. Приєднуйтеся до веселощів і станьте частиною захоплюючого світу.

Навчіться танцювати та практикувати нові рухи; кожен тиждень у нас зручний графік. Живіть цікаво, зустрічаючи нових людей, освоюючи нові стилі. На уроках латиноамериканських танців кожен рух оригінальний та витончений!

Латинські ритми призначені для будь-кого, хто хоче танцювати, навіть якщо ви є абсолютним новачком (єдиною передумовою є зручне взуття!). Це також чудова можливість для танцюристів, які хочуть спробувати інший стиль.

Якщо ви любите латинський танець і хочете реальну практику, Вогонь Серця – ідеальне місце для приїзду та насолоди найкращою сальсою, зоуком, бачатою, ча-ча та іншими різновидами. Наші тренери кажуть, що вони також завжди вивчають щось нове, і їх досвід справді бескінечний.

Настав час розбити вашу звичайну рутину! Почніть свій тиждень з вибухом і оберіть собі танцювальну дату у латинській феєрії.