Project Description

Бальні танці – це танці, де пара переходить до музики за допомогою кроків та ритмів, які відповідають характеру цієї пісні.

Бальний танець є захопленням для людей будь-якого віку та фону. Це не вимагає спеціальних початкових навичок та танцювальних здібностей. Вивчаючи прості танцювальні кроки та пов’язані з ними терміни, ви можете швидко вийти на танцполе, освоївши елегантні переходи.

Бальні парні танці – це також діяльність, якою ви можете насолоджуватися безкінечно. І це також прекрасний спосіб життя, щоб допомогти вам зберегти здорове і красиве тіло.

Як почати бальний танець?

На жаль, це не той варіант, в якому ви можете просто вискочити на танцполе та почати танцювати.

Перший крок – взяти кілька уроків, і в дивно короткий час (2 або 3 уроки) ви будете насолоджуватися відчуттям чарівного переходу до музики. Для людей без досвіду, танцювальний комплекс пропонує класи початківців. Телефонуйте за номером 097-935-17-39  для уточнення деталей. Ці заняття – веселий, недорогий спосіб впустити ритм у своє життя . Якщо вам потрібно швидко навчитися танцювати, як-от готуватися до весілля, ми пропонуємо приватні уроки, де ви та ваш партнер будете в захваті від повного фокусування уваги вашого інструктора. Детальнішу інформацію можна знайти на нашій сторінці “Постановка Весільного Танцю“.

Другий крок в освоєнні бального танцю – це вийти і “танцювати”! Ви повинні отримати свій досвід у класі та практикувати його на танцполі хоча б пару годин кожні кілька тижнів. Танцювальний комплекс проводить щотижневе навчання бальних танців для вашого танцювального задоволення. Докладніше дивіться Нашу сторінку “Графік“.