Що робить Школу Танців такою унікальною?

Увійдіть, подивіться! Ми, як одна велика сім’я танцю! Те, що ви побачите, – це місце, яке захопить вашу уяву та цінуватиме ваші зусилля і готовність стати кращим. Ми танцюємо за любов’ю.

Наша мета – сприяти вічній любові до танцю в щасливій та безпечній обстановці.
Багато тривалих дружніх стосунків як з учнями, так і з батьками почалися тут у нашій студії. Ми навчаємо більше, ніж танцюємо. Наша ціль – створити тепле та приємне місце для успіху та релаксу.

Ми об’єднуємо творчість, уяву та індивідуальність з можливістю розвивати здоровий розум і тіло через танцювальні вправи. Ці цінності стали ознакою того, що робить комплекс Вогонь Серця таким унікальним та особливим.

З нами доступні найсміливіші мрії!

ЗВ’ЯЗАТИСЬ

Ми пропонуємо найкращі послуги

Незалежно від того, чи шукаєте ви кар’єру в танці, чи веселе навчання, всім учням дано можливість досягати висот у позитивному навчальному середовищі. Ми віримо в нескінченну можливість пристрасті при застосуванні до танцю і виражаємо цю філософію у всіх наших класах.

0
Успішних Показових Виступів
0
Красивих і Щасливих Учнів
0
Танцювальні Стилі і Класи

Як розпочати навчання?

Вирішуючи, яка саме школа найкраще підходить для дитини, батькам часто важко, особливо тим, хто не має досвіду в танцях, щоб приймати обгрунтовані рішення. До таких міркувань відносяться кваліфікація вчителів, запропоновані стилі танців, якість танцювальних залів, душові кабіни та інше.

Незалежно від того, чи ваша дитина хоче весело танцювати чи мати можливість більш серйозно займатися танцями, важливо, щоб ваша дитина отримала правильне навчання з самого початку.

Аналіз

Беремо до уваги вік та конституцію тіла при виборі танцювального стилю

Підготовка

Фізичні вправи для тонусу та теорія на початку навчання

Зручність

Оптимально підібрані графіки навчання

Комфорт

Укомплектовані танцювальні зали: душ, кондиціонери, кімнати відпочинку

Відгуки

Нас люблять

Maria

Привіт усім. Займалась раніше в групі “Моделювання фігури”. Рекомендую тим, хто має проблеми із спиною, результат блискавичний. Заняття дуже грамотні і я просто в захваті! Приходьте, не пошкодуєте. Єдина проблема-багато народу, особливо, коли тренування проходять ввечері.

2017.05.03 17:44:42

Ми можемо допомогти вам у будь-якому проекті

БЕЗЛІЧ ТВОРЧИХ ІДЕЙ ТА ІННОВАЦІЙ

ЗАПИСАТИСЬ НА ТАНЦІ